Czy wiecie, że …

… podobno w Szczecinie jest procentowo najwięcej ludzi, którzy uwielbiają swoje miasto? Dlaczego tak jest, skoro Szczecin jest powszechnie uważany za miasto na odległej prowincji, gdzie nic się nie dzieje, co miesiąc przejeżdża tędy raptem jeden dyliżans, o ile nie porwą go tubylcy, nawet kury na obrzeżach miasta nie noszą już ochronnych kasków, bo prawie nie ma tam ruchu?
Szczecin jest niezwykłym, pełnym tajemnic miastem, w którym ludzie nie czekają, aż ktoś im poda coś na tacy. Dlatego tak dużo jest tu twórczych, energicznych i przedsiębiorczych fajnych ludzi, którzy tworzą własną legendę tego miasta i z którymi warto spędzać czas. I obyśmy tacy fajni pozostali bez wody sodowej w głowie jak już staniemy się kiedyś gospodarczą potęgą północy.

Zakochani w Szczecinie …

… to my: paczka fajnych ludzi, którzy uwielbiają razem włóczyć się po naszym ciekawym mieście i okolicach, aby zwiedzać rozmaite miejsca i poznawać ich historię. Dołączyć do nas może każdy, kto chce się zachwycać naszym miastem pełnym tajemnic. Jedyne wymogi to pozytywne nastawienie i gotowość do pewnego wysiłku, szczególnie w czasie wypadów do Puszczy Bukowej, na które zabiera nas Ela 🙂

Na blogu …
… prezentujemy wybrane wypady, inicjatywy i tematy.